O mnie

SAMSUNG CSCNazywam się Przemek Turkowski. Od 2003 roku pracuję jako psycholog, a od 2006 roku również jako psychoterapeuta i coach. Ukończyłem Wydział Psychologii i Wydział Biologii w ramach Międzywydziałowych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych na Uniwersytecie Warszawskim.

W psychoterapii szkoliłem się w ramach 4-letniego Studium Neuroligwistycznej Psychoterapii. W ramach Studium odbyłem szkolenie w wymiarze ponad 1200h, staż kliniczny i psychoterapię własną. Na zakończenie złożyłem egzamin przed niezależną komisją ds. certyfikacji i szkoleń Polskiego Stowarzyszenia Neurolingwistycznej Psychoterapii i otrzymałem stosowny certyfikat. Obecnie jestem w trakcie składania aplikacji na Europejski Certyfikat Psychoterapii i przygotowuję się do złożenia egzaminu na certyfikat Polskiej Federacji Psychoterapii.

Posiadam także certyfikat coacha w ramach 2-letniego Studium Coachingu MLC (Multi-Level Coaching). Odbyłem także szkolenie z zakresu podejścia behawioralno-poznawczego w ramach programu Skillsteaming autorstwa prof. Arnolda Goldsteina i  w podejściu komunikacyjnym w ramach Videotreningu Komunikacji (VIT).

Pracowałem w świetlicach socjoterapeutycznych, projektach z „dziećmi ulicy”, hospicjum domowym, programach środowiskowej opieki psychiatryczno-psychologicznej, zespołach psychoterapeutycznych. Jestem również zastępcą redaktora naczelnego w branżowym czasopiśmie REMEDIUM, poświęconym problemom profilaktyki uzależnień, socjoterapii i promocji zdrowia psychicznego.

W ramach dzielenia się praktyką w nurcie akademickim wykładłem również na studiach podyplomowych na Wydziale Psychologii UW: „Psychologia Zarządzania Personelem” i „Psychologiczne Podstawy Komunikacji Medialnej”, „Coaching w organizacji” oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku „Praktyczna psychologia społeczna”.
 W swojej pracy nastawiony jestem na odkrywanie i rozwijanie potencjału drzemiącego w ludziach i dostarczanie konkretnych sposobów wykorzystywania go do projektowania i wdrażania nowych umiejętności, umożliwiających bardziej elastyczne i efektywne działanie, oraz harmonijne osiąganie istotnych celów.

Jestem żonaty i mam trzech synów.

Moje psychoterapeutyczne (i życiowe) motto brzmi: „Ludzie się zmieniają”. Cieszę, się, że mogę tyle razy przyglądać się i towarzyszyć w zmianach na lepsze!

Więcej informacji na mojej stronie: www.przemekturkowski.pl

Przemysław Turkowski – ZnanyLekarz.pl

Wyświetl profil LinkedIn użytkownika Przemysław Turkowski Wyświetl profil użytkownika Przemysław Turkowski